Tanárok

Szekeres Tamás

Emőd

1991-ben diplomáztam a Liszt Ferenc Zeneművészeti Főiskola Miskolci Tanárképző Intézetében, mint zeneiskolai trombitatanár és fúvószenekari karnagy.

1996-ban az előző iskolámból átkerülve kezdtem el tanítani a Reményi Ede Zenei Alapfokú Művészeti Iskola Nyékládházi Tagintézményében.

2015-től a Reményi Ede Zenei Alapfokú Művészeti Iskola intézményvezetői feladatait látom el.

Intézményvezető

Zsalakovics Éva

Emőd

A Miskolci Egyetem Bartók Béla Zeneművészeti Intézet Előadóművészet-klasszikus fuvola szakirányon, majd Tanár-fuvolatanár mesterképzésen diplomáztam.

2013-tól tanítok a Reményi Ede Zenei Alapfokú Művészeti Iskolában, 2016-tól intézményvezetőhelyettesi feladatokat látok el.

Intézményvezető-helyettes

Hutkainé Lövei Márta

Emőd

Diplomámat a Nyíregyházi Főiskolán szereztem.

2007-től tanítok a Reményi Ede Zenei Alapfokú Művészeti Iskolában, majd 2016-tól a Nyékládházi Tagintézményben is.

Zongora

Kerekes Eliza

Koleszár Zsolt

Emőd

A Miskolci Egyetem Bartók Béla Zeneművészeti Intézetében szereztem trombitatanár, kamaraművész, valamint fúvószenekari karnagy diplomámat.

2009-től tanítok a Reményi Ede Zenei Alapfokú Művészeti Iskolában, valamint 2015-től vagyok az Emőd Brass Fúvószenekar karnagya.

Sándor Ferenc

Emőd

1999-ben a Miskolci Egyetem Bartók Béla Zeneművészeti Intézetben diplomáztam, mint klarinéttanár, kamaraművész, majd 2000-ben szolfézstanárként, valamint 2004-ben fúvószenekari karnagyként. Később 2016-ban végeztem el a Miskolci Egyetem Tanár-zenetanár (szaxofon) mesterképzést.

A Reményi Ede Zenei Alapfokú Művészeti Iskolában 2015-től kezdtem el tanítani.

Klarinét

Székelyné Ágoston Ildikó

Emőd

1982-ben szereztem zeneiskolai szolfézs és általános iskolai énektanári diplomámat a Liszt Ferenc Zeneművészeti Főiskola Zeneiskolai Tanárképző Intézet Miskolci Tagozatán.

1982-től dolgozom a Reményi Ede Zenei Alapfokú Művészeti iskola pedagógusaként, valamint 2008-tól felkészítő tanára vagyok a Harangvirág csengettyű együttesnek.

Spirkó Károly

Nyékládháza

A Miskolci Egyetem Bartók Béla Zeneművészeti Intézet Előadóművészet-klasszikus gitár szakirányon, majd Tanár-gitártanár mesterképzésen diplomáztam.

2015-től tanítok a Reményi Ede Zenei Alapfokú Művészeti Iskola Nyékládházi Tagintézményében, 2016-tól tagintézményvezetői feladatokat látok el.

Tagintézményvezető

Gitár

Berecki Zita

Zongora

Felvidéki Anna

Nyékládháza

Miskolci Egyetem Bartók Béla Zeneművészeti Intézetében szereztem klarinéttanár, kamaraművész diplomámat.

2007-től tanítok a Reményi Ede Zenei Alapfokú Művészeti Iskola Nyékládházi Tagintézményében.

Klarinét

Krajnik Tiborné

Nyékládháza

1991-ben a Liszt Ferenc Zeneművészeti Főiskola Miskolci Tagozatán végeztem, mint zeneiskola fuvola-, szolfézs- és általános iskolai énektanár, majd 1993-ban a Fuvola Tanszéken fuvolaművész  és fuvolatanári diplomát szereztem.

2013-tól tanítok a Reményi Ede Zenei Alapfokú Művészeti Iskola Nyékládházi Tangintézményében fuvolát.

Szilágyi Csaba

Nyékládháza

A Miskolci Egyetem Bartók Béla Zeneművészeti Intézetben szereztem diplomát, mint harsonatanár és kamaraművész.

2014-től tanítok a Reményi Ede Zenei Alapfokú Művészeti Iskola Nyékládházi Tagintézményében, valamint karnagya vagyok a Nyékládházi Ifjúsági Fúvószenekarnak.

Vincze Gabriella