Tanárok

Szekeres Tamás

Emőd

1991-ben diplomáztam a Liszt Ferenc Zeneművészeti Főiskola Miskolci Tanárképző Intézetében, mint zeneiskolai trombitatanár és fúvószenekari karnagy.

1996-ban az előző iskolámból átkerülve kezdtem el tanítani a Reményi Ede Zenei Alapfokú Művészeti Iskola Nyékládházi Tagintézményében.

2015-től a Reményi Ede Zenei Alapfokú Művészeti Iskola intézményvezetői feladatait látom el.

Intézményvezető

Zsalakovics Éva

Emőd

A Miskolci Egyetem Bartók Béla Zeneművészeti Intézet Előadóművészet-klasszikus fuvola szakirányon, majd Tanár-fuvolatanár mesterképzésen diplomáztam.

2013-tól tanítok a Reményi Ede Zenei Alapfokú Művészeti Iskolában, 2016-tól intézményvezetőhelyettesi feladatokat látok el.

Intézményvezető-helyettes

Hutkainé Lövei Márta

Emőd

Diplomámat a Nyíregyházi Főiskolán szereztem.

2007-től tanítok a Reményi Ede Zenei Alapfokú Művészeti Iskolában, majd 2016-tól a Nyékládházi Tagintézményben is.

Zongora

Károly Krisztián

Emőd, Nyékládháza

Kiss Mónika

Koleszár Zsolt

Emőd

A Miskolci Egyetem Bartók Béla Zeneművészeti Intézetében szereztem trombitatanár, kamaraművész, valamint fúvószenekari karnagy diplomámat.

2009-től tanítok a Reményi Ede Zenei Alapfokú Művészeti Iskolában, valamint 2015-től vagyok az Emőd Brass Fúvószenekar karnagya.

Sereg Anita

Hegedű

Székelyné Ágoston Ildikó

Emőd

1982-ben szereztem zeneiskolai szolfézs és általános iskolai énektanári diplomámat a Liszt Ferenc Zeneművészeti Főiskola Zeneiskolai Tanárképző Intézet Miskolci Tagozatán.

1982-től dolgozom a Reményi Ede Zenei Alapfokú Művészeti iskola pedagógusaként, valamint 2008-tól felkészítő tanára vagyok a Harangvirág csengettyű együttesnek.

Varga William

Klarinét

Berecki Zita

Zongora

Felvidéki Anna

Nyékládháza

Miskolci Egyetem Bartók Béla Zeneművészeti Intézetében szereztem klarinéttanár, kamaraművész diplomámat.

2007-től tanítok a Reményi Ede Zenei Alapfokú Művészeti Iskola Nyékládházi Tagintézményében.

Klarinét

Juhász Imre

Juhász Imre

Károly Krisztián

Emőd, Nyékládháza

Krajnik Tiborné

Nyékládháza

1991-ben a Liszt Ferenc Zeneművészeti Főiskola Miskolci Tagozatán végeztem, mint zeneiskola fuvola-, szolfézs- és általános iskolai énektanár, majd 1993-ban a Fuvola Tanszéken fuvolaművész  és fuvolatanári diplomát szereztem.

2013-tól tanítok a Reményi Ede Zenei Alapfokú Művészeti Iskola Nyékládházi Tangintézményében fuvolát.

Szilágyi Csaba

Nyékládháza

A Miskolci Egyetem Bartók Béla Zeneművészeti Intézetben szereztem diplomát, mint harsonatanár és kamaraművész.

2014-től tanítok a Reményi Ede Zenei Alapfokú Művészeti Iskola Nyékládházi Tagintézményében, valamint karnagya vagyok a Nyékládházi Ifjúsági Fúvószenekarnak.

Vincze Gabriella