Esemény

Beiratkozás a zeneiskola 2018/2019-es tanévére

Időpont: 2018-05-15 12:00:38

Helyszín: Emőd, Reményi Ede Zene AMI

Május 15-én és 16-án (kedd, szerda) 8:00-17:00 óráig.

Kedves Szülő!

Bizonyára Ön is szeretné, hogy gyermeke kreatív gondolkodású, kiváló problémamegoldó képességekkel bíró, kitartó, mások felé nyitott, életvidám személyiséggé váljon. A zenetanulás mindebben nagy segítségére lehet, mely az alkotás örömén keresztül fejleszti ki mindezeket a tulajdonságokat. Pozitívan hat az agy fejlődésére, növeli az önbizalmat.

Most Önnek is lehetősége van beíratni gyermekét zeneiskolánkba, ahol kilenc féle hangszer közül választhatja ki azt, amelyik számára leginkább tetszik.
Ezek a következők: zongora, furulya, hegedű, trombita, tenor, tuba, klarinét, fuvola, gitár hangszerek. Hangszert lehetőség szerint a zeneiskola biztosít a növendékek számára (Kivéve a furulyát és a zongorát). A zeneiskolában a tanítás délutánonként töténik, kiváló zenetanárokkal. Heti 2x30 percben egyénileg tanulják a gyermekek a hangszeres játékot, plusz még heti 2x45 percben kötelező cspoportos elméleti szolfézs órákon vesznek részt.

A térítési díj összege központilag kerül megállapításra, melynek megfizetését Emőd város képviselőtestületének döntése alapján az önkormányzat átvállalja mindazoktól, akik bejelentett emódi lakcímmel rendelkeznek. A HH és HHH-s gyermekek számára egyéb esetben is ingyenes a zeneoktatás.

A beiratkozás május 15-én és 16-án (kedd, szerda) 8:00-17:00 óráig lesz a zeneiskolában.

Bővebb felvilágosításért keressen minket személyesen, vagy hívjon a
06 46 476 404 telefonszámon.
Várjuk Önöket szeretettel!

Következő események