Esemény

Zenészek találkozója Emődön

Időpont: 2018-03-09 14:00:09

Helyszín: Emődi II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola aulája

Az idén immáron tizenkettedik alkalommal várjuk az ifjú tehetségeket Emődre a március 9-én megrendezésre kerülő Muzsikáló Vidék Találkozóra.

Ez az alkalom, mint neve is mutatja, egy szakmai találkozó, melynek célja, hogy lehetőséget biztosítson azoknak a hangszert tanuló növendékeknek, akik a megszokott versenyek helyett inkább kötetlenebb formában, mégis szakmai közönség illetve zsűri előtt szeretnék megmutatni tehetségüket.

A rendezvény nagyon kedvelt a zenét tanulók körében. Közel 30 településről érkeznek zeneiskolai növendékek, így ebben az évben körülbelül kétszáz vendégre számítunk. Bízunk benne, hogy a korábbi évekhez hasonlóan az idén is gazdag szakmai tapasztalattal, jó éélményekkel térhetnek majd haza a találkozó résztvevői.

Következő események

Nincs esemény