Tanszak

img

Fuvola

Emőd, Nyékládháza

Tanszakról

Eredmények

2018

  • XXVII. Regionális Hangszeres Verseny

    2018-04-20 10:00:31

    A versenyen részt vett emődi növendékek:

    FUVOLA
    II. korcsoport
    Teleki Senon - különdíj
    Felkészítő tanár: Kerekes Eliza

    III. korcsoport
    Ragályi Jázmin - III. helyezés
    IV. korcsoport:
    Bukta Bernadett - I. helyezés
    Felkészítő tanár: Zsalakovics Éva

    KLARINÉT
    II. korcsoport
    Boros Panna - különdíj
    Papp Dániel - különdíj

    Felkészítő tanár: Barna Bettina

    Zongorán közreműködött: Székelyné Ágoston Ildikó

    A versenyen részt vett nyékládházi növendékek

    FUVOLA
    II. korcsoport
    Koba Bianka - I. helyezés
    V. korcsoport
    László Jáhel - I. helyezés
    Felkészítő tanár: Krajnik Tiborné

    KLARINÉT
    I. korcsoport
    Timkó Dávid - III. helyezés
    II. korcsoport
    Szabó Sára - I. helyezés
    Felkészítő tanár: Felvidéki Anna

    TROMBITA
    III. korcsoport
    Dely Gábor - I. helyezés
    Felkészítő tanár: Szilágyi Csaba

    Zongorán közreműködött: Székelyné Ágoston Ildikó, Vincze Gabriella




  • Zeneiskolai Fúvós és Ütőhangszeres Tanárok III. Országos Versenye

    2018-04-13 14:00:20

    Kamara kategória:
    Kerekes Eliza (fuvola) és Zsalakovics Éva (fuvola) - Bronz minősítés


  • Felvételt nyert növendékeink a Miskolci Bartók Béla Zene- és Táncművészeti Szakgimnáziumba

    2018-04-09 10:00:19

    Fuvola:

    Ragályi Tamara
    Felkészítő tanár: Zsalakovics Éva

    Jazz zongora:

    Stefán Dávid János
    Felkészítő tanár: Berecki Zita


  • XII. Muzsikáló Vidék

    2018-03-09 14:00:32

    A találkozón részt vett emődi növendékek:

    Boros Panna (klarinét)

    Tergalecz Dóra (zongora) - Nívódíj, Különdíj

    A találkozón részt vett nyékládházi növendékek:

    Bodnár Bence (zongora)

    Szabó Sára (klarinét) - Különdíj

    László Jáhel (fuvola) - Nívódíj


  • IX. Országos Jeney Zoltán Fuvolaverseny

    2018-02-12 09:00:22

    A versenyen részt vett emődi növendékek:

    I. korcsoport:
    Ragályi Jázmin

    IV. korcsoport:
    Bukta Bernadett

    A versenyen részt vett nyékládházi növendékek:

    I. korcsoport:
    Koba Bianka

    V. korcsoport:
    László Jáhel


Galéria