Tanszak

img

Fuvola

Emőd, Nyékládháza

Tanszakról

Eredmények

2018

  • XXVII. Regionális Hangszeres Verseny

    2018-04-20 10:00:31

    A versenyen részt vett emődi növendékek:

    FUVOLA
    II. korcsoport
    Teleki Senon - különdíj
    Felkészítő tanár: Kerekes Eliza

    III. korcsoport
    Ragályi Jázmin - III. helyezés
    IV. korcsoport:
    Bukta Bernadett - I. helyezés
    Felkészítő tanár: Zsalakovics Éva

    KLARINÉT
    II. korcsoport
    Boros Panna - különdíj
    Papp Dániel - különdíj

    Felkészítő tanár: Barna Bettina

    Zongorán közreműködött: Székelyné Ágoston Ildikó

    A versenyen részt vett nyékládházi növendékek

    FUVOLA
    II. korcsoport
    Koba Bianka - I. helyezés
    V. korcsoport
    László Jáhel - I. helyezés
    Felkészítő tanár: Krajnik Tiborné

    KLARINÉT
    I. korcsoport
    Timkó Dávid - III. helyezés
    II. korcsoport
    Szabó Sára - I. helyezés
    Felkészítő tanár: Felvidéki Anna

    TROMBITA
    III. korcsoport
    Dely Gábor - I. helyezés
    Felkészítő tanár: Szilágyi Csaba

    Zongorán közreműködött: Székelyné Ágoston Ildikó, Vincze Gabriella




  • Felvételt nyert növendékeink a Miskolci Bartók Béla Zene- és Táncművészeti Szakgimnáziumba

    2018-04-09 10:00:19

    Fuvola:

    Ragályi Tamara
    Felkészítő tanár: Zsalakovics Éva

    Jazz zongora:

    Stefán Dávid János
    Felkészítő tanár: Berecki Zita


  • XII. Muzsikáló Vidék

    2018-03-09 14:00:32

    A találkozón részt vett emődi növendékek:

    Boros Panna (klarinét)

    Tergalecz Dóra (zongora) - Nívódíj, Különdíj

    A találkozón részt vett nyékládházi növendékek:

    Bodnár Bence (zongora)

    Szabó Sára (klarinét) - Különdíj

    László Jáhel (fuvola) - Nívódíj


  • IX. Országos Jeney Zoltán Fuvolaverseny

    2018-02-12 09:00:22

    A versenyen részt vett emődi növendékek:

    I. korcsoport:
    Ragályi Jázmin

    IV. korcsoport:
    Bukta Bernadett

    A versenyen részt vett nyékládházi növendékek:

    I. korcsoport:
    Koba Bianka

    V. korcsoport:
    László Jáhel


2017

  • XXVI. Regionális Fúvós Verseny

    2017-04-04 10:00:25

    A versenyen részt vett emődi növendékek:

    KLARINÉT

    I. korcsoport:
    Boros Panna - I. helyezés

    II. korcsoport:
    Lach Gréta - III. helyezés
    Papp Dániel - III. helyezés
    Tóth Lilla - Különdíj

    Felkészítő tanár: Sándor Ferenc


    FUVOLA

    I. korcsoport
    Kis Tóth Léda

    II. korcsoport:
    Ragályi Jázmin - I. helyezés
    Rubos Leona - Különdíj
    Nagy Eliza Eszter

    III. korcsoport
    Bukta Bernadett - I. helyezés

    IV. korcsoport:
    Ragályi Tamara - II. helyezés

    Felkészítő tanár: Zsalakovics Éva


    A versenyen részt vett nyékládházi növendékek:

    KLARINÉT

    I. korcsoport:
    Szabó Sára - III. helyezés
    Gáll Emese - Különdíj

    III. korcsoport
    Takács Anna - I. helyezés
    Varga Rita 

    Felkészítő tanár: Felvidéki Anna


    FUVOLA

    I. korcsoport:
    Koba Bianka - I. helyezés

    IV. korcsoport:
    László Jáhel Vivien - I. helyezés

    Felkészítő tanár: Krajnik Tiborné

    Zongorán közreműködött: Székelyné Ágoston Ildikó



Galéria