Tanszak

img

Fuvola

Emőd, Nyékládháza

Tanszakról

Eredmények

2017

  • XXVI. Regionális Fúvós Verseny

    2017-04-04 10:00:25

    A versenyen részt vett emődi növendékek:

    KLARINÉT

    I. korcsoport:
    Boros Panna - I. helyezés

    II. korcsoport:
    Lach Gréta - III. helyezés
    Papp Dániel - III. helyezés
    Tóth Lilla - Különdíj

    Felkészítő tanár: Sándor Ferenc


    FUVOLA

    I. korcsoport
    Kis Tóth Léda

    II. korcsoport:
    Ragályi Jázmin - I. helyezés
    Rubos Leona - Különdíj
    Nagy Eliza Eszter

    III. korcsoport
    Bukta Bernadett - I. helyezés

    IV. korcsoport:
    Ragályi Tamara - II. helyezés

    Felkészítő tanár: Zsalakovics Éva


    A versenyen részt vett nyékládházi növendékek:

    KLARINÉT

    I. korcsoport:
    Szabó Sára - III. helyezés
    Gáll Emese - Különdíj

    III. korcsoport
    Takács Anna - I. helyezés
    Varga Rita 

    Felkészítő tanár: Felvidéki Anna


    FUVOLA

    I. korcsoport:
    Koba Bianka - I. helyezés

    IV. korcsoport:
    László Jáhel Vivien - I. helyezés

    Felkészítő tanár: Krajnik Tiborné

    Zongorán közreműködött: Székelyné Ágoston Ildikó



  • IV. Vidéki Zenészpalánták koncertje

    2017-02-10 14:00:02

    A találkozón részt vett emődi növedékek:

    Nagy Béla                                         felkészítő tanár: Koleszár Zsolt
    Tergalecz Dóra - különdíj               felkészítő tanár: Lövei Márta
    Tolnai Szilveszter - különdíj          felkészítő tanár: Kaulics-Nagy Zsófia


    A találkozón részt vett nyékládházi növendékek:

    Halász Fábián - különdíj                 felkészítő tanár: Berecki Zita
    László Jáhel- különdíj                      felkészítő tanár: Krajnik Tiborné
    Takács Anna - különdíj                    felkészítő tanár: Felvidéki Anna

    Zongorán közreműködött: Lövei Márta, Székelyné Ágoston Ildikó




2016

  • XXV. Regionális Hangszeres Verseny - fuvola

    2016-04-12 15:00:20

    A versenyen részt vett emődi növendékek és eredmények:

    2. korcsoport:

    • Rubos Leona - Nívódíj
    • Ragályi Jázmin - Dícséret
    • Nagy Eliza Eszter


    3. korcsoport:

    • Bukta Bernadett - Kiemelt nívódíj
    • Veres Pálma - Nívódíj


    4. korcsoport:

    • Ragályi Tamara - Dicséret


    Zongorán kísért: Székelyné Ágoston Ildikó

    Felkészítő tanár: Zsalakovics Éva


2015

  • Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Fuvolaverseny

    2015-11-28 18:00:00

    A versenyen részt vett nyékládházi növendék és eredménye:

    4.korcsoport:

    • László Jáhel - 3. helyezés


    Zongorán kísért: Székelyné Ágoston Ildikó

    Felkészítőtanár: Krajnik Tiborné


    A versenyen részt vett emődi növendékek és díjak:

    1.korcsoport:

    • Ragályi Jázmin - 1. helyezés
    • Rubos Leona - 3. helyezés
    • Nagy Eliza Eszter


    2. korcsoport:

    • Bukta Bernadett - 3. helyezés
    • Veres Pálma 3. helyezés


    4. korcsoport:

    • Ragályi Tamara


    Zongorán kísért: Székelyné Ágoston Ildikó

    Felkészítőtanár: Zsalakovics Éva - Tanári különdíj



  • XXIV. Zempléni Találkozó

    2015-04-22 10:00:00

    A versenyen részt vett emődi növendékek és díjak:

    FUVOLA

    I. korcsoport:

    • Rubos Leona - Nívódíj
    • Nagy Eliza Eszter

    II. korcsoport:

    • Bukta Bernadett - Kiemelt nívódíj
    • Veres Pálma - Dicséret

    III. korcsoport:

    • Ragályi Tamara - Nívódíj

    Zongorán közreműködött: Székelyné Ágoston Ildikó

    Felkészítő Tanár: Zsalakovics Éva


    ZONGORA

    Tergalecz Dóra: Nívódíj

    Felkészítő tanár: Lövei Márta


    A versenyen részt vett nyékládházi növendék eredménye:


    FUVOLA

    III. korcsoport:

    László Jáhel - Nívódíj

    Felkészítő tanár: Krajnik Tiborné

    Zongorán közreműködött: Szekeres Tamásné


    KLARINÉT

    Varga Adél: Dicséret

    Felkészítő tanár: Felvidéki Anna

    Zongorán közreműködött: Szekeres Tamásné

Galéria