Dicsőségfal

2018

  • VIII. Vasutas Gyermekdal Találkozó

    2018-05-04 10:00:15

    Jenei Dalma Jázmin - ezüst minősítés
    Elekes Dóra - ezüst minősítés
    Magyar Gréta - arany minősítés és különdíj
    Kerekes Dorina Petra - arany minősítés és különdíj
    Benedek Eszter - arany minősítés
    Halász Fábián - arany minősítés

    Felkészítő tanár: Berecki Zita

  • XXVII. Regionális Hangszeres Verseny

    2018-04-20 10:00:31

    A versenyen részt vett emődi növendékek:

    FUVOLA
    II. korcsoport
    Teleki Senon - különdíj
    Felkészítő tanár: Kerekes Eliza

    III. korcsoport
    Ragályi Jázmin - III. helyezés
    IV. korcsoport:
    Bukta Bernadett - I. helyezés
    Felkészítő tanár: Zsalakovics Éva

    KLARINÉT
    II. korcsoport
    Boros Panna - különdíj
    Papp Dániel - különdíj

    Felkészítő tanár: Barna Bettina

    Zongorán közreműködött: Székelyné Ágoston Ildikó

    A versenyen részt vett nyékládházi növendékek

    FUVOLA
    II. korcsoport
    Koba Bianka - I. helyezés
    V. korcsoport
    László Jáhel - I. helyezés
    Felkészítő tanár: Krajnik Tiborné

    KLARINÉT
    I. korcsoport
    Timkó Dávid - III. helyezés
    II. korcsoport
    Szabó Sára - I. helyezés
    Felkészítő tanár: Felvidéki Anna

    TROMBITA
    III. korcsoport
    Dely Gábor - I. helyezés
    Felkészítő tanár: Szilágyi Csaba

    Zongorán közreműködött: Székelyné Ágoston Ildikó, Vincze Gabriella




  • XVI. Megyei Rézfúvós Verseny

    2018-04-17 08:00:44

    A versenyen részt vett emődi növendékek:

    Trombita I. korcsoport:
    Nagy Béla

    Tenor I. korcsoport:
    Farkas Botond - III. helyezés
    Lapostyán Milán

    Tuba II. korcsoport:
    Halkó Gábor  - II. helyezés

    Felkészítő tanár: Koleszár Zsolt
    Zongorán közreműködött: Hutkainé Lövei Márta

    A versenyen részt vett nyékládházi növendékek

    Trombita III. korcsoport
    Dely Gábor - III. helyezés

    Harsona III. korcsoport
    Dendők Balázs - III. helyezásDendők Balázs - III. helyezés

    Felkészítő tanár: Szilágyi Csaba
    Zongorán közreműködött: Székelyné Ágoston Ildikó, Vincze Gabriella





  • Felvételt nyert növendékeink a Miskolci Bartók Béla Zene- és Táncművészeti Szakgimnáziumba

    2018-04-09 10:00:19

    Fuvola:

    Ragályi Tamara
    Felkészítő tanár: Zsalakovics Éva

    Jazz zongora:

    Stefán Dávid János
    Felkészítő tanár: Berecki Zita


  • Táncoló Billentyűk - II. Zongorás Találkozó

    2018-03-23 14:00:00

    Tergalecz Dóra - Bronz minősítés

    Felkészítő tanár: Hutkainé Lövei Márta



  • XII. Muzsikáló Vidék

    2018-03-09 14:00:32

    A találkozón részt vett emődi növendékek:

    Boros Panna (klarinét)

    Tergalecz Dóra (zongora) - Nívódíj, Különdíj

    A találkozón részt vett nyékládházi növendékek:

    Bodnár Bence (zongora)

    Szabó Sára (klarinét) - Különdíj

    László Jáhel (fuvola) - Nívódíj


  • IX. Országos Jeney Zoltán Fuvolaverseny

    2018-02-12 09:00:22

    A versenyen részt vett emődi növendékek:

    I. korcsoport:
    Ragályi Jázmin

    IV. korcsoport:
    Bukta Bernadett

    A versenyen részt vett nyékládházi növendékek:

    I. korcsoport:
    Koba Bianka

    V. korcsoport:
    László Jáhel


2017

  • I. Országos Hatvani Zeneiskolai Bach Fesztivál

    2017-05-18 10:00:31

    Boros Panna - Bronz minősítés

    Felkészítő tanára: Sándor Ferenc

    Zongorán közreműködött: Székelyné Ágoston Ildikó



  • I. Regionális Klarinét - Szaxofon Verseny

    2017-04-12 10:00:49

    A versenyen részt vett nyékládházi növendékek:

    I. korcsoport:
    Gáll Emese - 2. helyezés

    II. korcsoport:
    Szabó Sára

    III. korcsoport:
    Varga Rita

    IV. korcsoport:
    Takács Anna - 2. helyezés

    Felkészítő tanár: Felvidéki Anna
    Zongorán közreműködött: Székelyné Ágoston Ildikó


    A versenyen részt vett emődi növendékek:

    I. korcsoport:
    Boros Panna

    II. korcsoport:
    Lach Gréta
    Papp Dániel
    Tóth Lilla

    Felkészítő tanár: Sándor Ferenc
    Zongorán közreműködött Székelyné Ágoston Ildikó



  • XXVI. Regionális Fúvós Verseny

    2017-04-04 10:00:25

    A versenyen részt vett emődi növendékek:

    KLARINÉT

    I. korcsoport:
    Boros Panna - I. helyezés

    II. korcsoport:
    Lach Gréta - III. helyezés
    Papp Dániel - III. helyezés
    Tóth Lilla - Különdíj

    Felkészítő tanár: Sándor Ferenc


    FUVOLA

    I. korcsoport
    Kis Tóth Léda

    II. korcsoport:
    Ragályi Jázmin - I. helyezés
    Rubos Leona - Különdíj
    Nagy Eliza Eszter

    III. korcsoport
    Bukta Bernadett - I. helyezés

    IV. korcsoport:
    Ragályi Tamara - II. helyezés

    Felkészítő tanár: Zsalakovics Éva


    A versenyen részt vett nyékládházi növendékek:

    KLARINÉT

    I. korcsoport:
    Szabó Sára - III. helyezés
    Gáll Emese - Különdíj

    III. korcsoport
    Takács Anna - I. helyezés
    Varga Rita 

    Felkészítő tanár: Felvidéki Anna


    FUVOLA

    I. korcsoport:
    Koba Bianka - I. helyezés

    IV. korcsoport:
    László Jáhel Vivien - I. helyezés

    Felkészítő tanár: Krajnik Tiborné

    Zongorán közreműködött: Székelyné Ágoston Ildikó



  • Klasszikusok I. Könnyűzenei Találkozója

    2017-03-24 14:00:36

    A találkozón részt vett emődi növedékek:

    Drum Together Ütőhangszeres Kamaracsoport - Kiemelt Nívódíj

    Tagok: Besenyei Báint, Holló Milán, Kovács Balázs, Szabó Zétény, Rublinszki Zsombor, Lippai Adrián, Váradi Péter, Váradi Péter, Komlósi Ákos, Szomogya Botond, Kéméndi Ádám, Garics Péter, Rublinszki Botond
    Felkészítő tanár és zongorakísérő: Szántó Sándor

    Klarinét kvátett

    Tagok: Boros Panna, Lapostyán Fanni, Petruska Pera Mária, Sándor Ferenc
    Felkészítő tanár: Sándor Ferenc


    A találkozón részt vett nyékládházi növendékek:

    Stefán Dávid János - különdíj
    Felkészítő tanár: Berecki Zita

    László Jáhel Vivien - különdíj
    Felkészítő tanár: Berecki Zita

    Varga Adél, Takács Anna klarinétduó - különdíj
    Felkészítő tanár: Felvidéki Anna
    Zongorán kísért: Berecki Zita



  • B.A.Z.-megyei Zeneiskolások Hegedűs Találkozó

    2017-03-14 14:00:08

    Tolnai Szilveszter - Dícséret
    Felkészítő tanár: Kaulics-Nagy Zsófia


  • Felvételt nyert növendékeink a Miskolci Bartók Béla Zeneművészeti Szakgimnáziumba

    2017-03-09 10:00:39

    Fuvola:

    László Jáhel
    Felkészítő tanár: Krajnik Tiborné

    Klarinét:

    Takács Anna
    Varga Rita

    Felkészítő tanár: Felvidéki Anna

  • IV. Vidéki Zenészpalánták koncertje

    2017-02-10 14:00:02

    A találkozón részt vett emődi növedékek:

    Nagy Béla                                         felkészítő tanár: Koleszár Zsolt
    Tergalecz Dóra - különdíj               felkészítő tanár: Lövei Márta
    Tolnai Szilveszter - különdíj          felkészítő tanár: Kaulics-Nagy Zsófia


    A találkozón részt vett nyékládházi növendékek:

    Halász Fábián - különdíj                 felkészítő tanár: Berecki Zita
    László Jáhel- különdíj                      felkészítő tanár: Krajnik Tiborné
    Takács Anna - különdíj                    felkészítő tanár: Felvidéki Anna

    Zongorán közreműködött: Lövei Márta, Székelyné Ágoston Ildikó




2016

  • II. Megyei Szóló- és Duó Ütőhangszeres Verseny

    2016-04-18 10:00:49

    A versenyen részt vett emődi növendékek és díjak:

    1. korcsoport, duó kategóriában:

    • Besenyei Bálint és Kovács Máté,  1. helyezés
    • Holló Milán és Kovács Balázs, 2. helyezés


    Felkészítő tanár: Szántó Sándor



  • VII. Észak-Magyarországi Csengettyű Együttesek Találkozója

    2016-04-15 13:00:28

    VII. Észak-magyarországi Csengettyű Együttesek Találkozón vett részt a Harangvirág csengettyű együttes.

    Tagjai: HodosiLászló Pál, Hodosi Péter Ádám, Gaál Zsuzsa Mia, Gönczi Petra Virág, Petruska Petra Mária, Tergalecz Dóra.

    Felkészítő tanáruk: Székelyné Ágoston Ildikó.

  • XXV. Regionális Hangszeres Verseny - klarinét

    2016-04-15 10:00:14

    A versenyen részt vett emődi növendék és díja:

    I. korcsoport

    Boros Panna - Kiemelt nívódíj

    Felkészítő tanára: Sándor Ferenc

    Zongorán közreműködött: Lövei Márta



  • XV. Megyei Rézfúvós Verseny

    2016-04-14 10:00:13

    A versenyen részt vett emődi növendékek és díjak:

    Szakál Attila harsona - 2. díj (2. korcsoport)

    Kósa Lajos

    Medgyesi Gyula



    Zongorán kísért Székelyné Ágoston Ildikó tanárnő

    Felkészítő tanárok Koleszár Zsolt és Szilágyi Csaba



  • XXV. Regionális Hangszeres Verseny - fuvola

    2016-04-12 15:00:20

    A versenyen részt vett emődi növendékek és eredmények:

    2. korcsoport:

    • Rubos Leona - Nívódíj
    • Ragályi Jázmin - Dícséret
    • Nagy Eliza Eszter


    3. korcsoport:

    • Bukta Bernadett - Kiemelt nívódíj
    • Veres Pálma - Nívódíj


    4. korcsoport:

    • Ragályi Tamara - Dicséret


    Zongorán kísért: Székelyné Ágoston Ildikó

    Felkészítő tanár: Zsalakovics Éva


2015

  • Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Fuvolaverseny

    2015-11-28 18:00:00

    A versenyen részt vett nyékládházi növendék és eredménye:

    4.korcsoport:

    • László Jáhel - 3. helyezés


    Zongorán kísért: Székelyné Ágoston Ildikó

    Felkészítőtanár: Krajnik Tiborné


    A versenyen részt vett emődi növendékek és díjak:

    1.korcsoport:

    • Ragályi Jázmin - 1. helyezés
    • Rubos Leona - 3. helyezés
    • Nagy Eliza Eszter


    2. korcsoport:

    • Bukta Bernadett - 3. helyezés
    • Veres Pálma 3. helyezés


    4. korcsoport:

    • Ragályi Tamara


    Zongorán kísért: Székelyné Ágoston Ildikó

    Felkészítőtanár: Zsalakovics Éva - Tanári különdíj



  • XXIV. Zempléni Találkozó

    2015-04-22 10:00:00

    A versenyen részt vett emődi növendékek és díjak:

    FUVOLA

    I. korcsoport:

    • Rubos Leona - Nívódíj
    • Nagy Eliza Eszter

    II. korcsoport:

    • Bukta Bernadett - Kiemelt nívódíj
    • Veres Pálma - Dicséret

    III. korcsoport:

    • Ragályi Tamara - Nívódíj

    Zongorán közreműködött: Székelyné Ágoston Ildikó

    Felkészítő Tanár: Zsalakovics Éva


    ZONGORA

    Tergalecz Dóra: Nívódíj

    Felkészítő tanár: Lövei Márta


    A versenyen részt vett nyékládházi növendék eredménye:


    FUVOLA

    III. korcsoport:

    László Jáhel - Nívódíj

    Felkészítő tanár: Krajnik Tiborné

    Zongorán közreműködött: Szekeres Tamásné


    KLARINÉT

    Varga Adél: Dicséret

    Felkészítő tanár: Felvidéki Anna

    Zongorán közreműködött: Szekeres Tamásné